Speciální čisticí systém Evapomat

Při čištění klimatizace vozidla používáme speciální čisticí zařízení - Evapomat firmy Würth s.r.o., které nejen dezinfikujev klimatizaci včetně interiéru vozidla, ale díky speciální náplni vytrvoří v interiéru vozidla ozón charakteristický pro nový vůz. Dejte si vyčistit své auto a odjedete v novém voze. Speciální čisticí systém Evapomat od společnosti Würth využívá k rozprášení účinných látek ultrazvuk. Přístroj se umísťuje do interiéru vozidla (oblasti nohou pasažérů) a působí při zapnutém vnitřním okruhu klimatizace.

Mlha s účinným prostředkem je do interiéru vozidla a klimatizace "vyfukována" aplikační hadicí díky ventilátoru zabudovanému v přístroji. V celém vzduchovém vedení a na chladicích mřížkách výparníku jsou zlikvidovány bakterie a plísně. Účinné látky obsažené v mlhovině vytvoří antistatický povrch, čímž je zamezeno usazování nečistot a vzniku bakterií i plísní na kritických místech. Navíc jsou neutralizovány nepříjemné pachy.

Přístroj Evapomat je tedy schopen jak dezinfikovat, tak neutralizovat nepříjemné pachy; pro to je ovšem nutno použít dvou náplní:

  • Evapoclean - odstraňuje všechny bakterie a houby z celého ventilačního systému i výparníku klimatizační jednotky a brání jejich opětovnému vzniku.
  • Evapofresh - je absorbér pachů, který účinně neutralizuje nepříjemné zápachy ve vozidle, jako jsou zatuchlost, zvířecí pachy, pot a cigarety; zanechává svěží citronovou vůni.

Pro spolehlivý účinek je zapotřebí provádět čištění nejpozději jednou za dva roky.

Vaše klimatizace a systém ventilace, včetně topení, je vyčištěn a chráněn po dobu 6 měsíců včetně garance díky technologii Würth. Po této době Vám doporučujeme provést její opětovné čištění v tomto servisním středisku.

Akce do 31.8. 2017 Dezinfekce a čištění klimatizace

původní cena:990,-
AKČNÍ CENA JEN DO 31.8. 2017
599,- samotné odstranění zápachu 390,-

Nabízíme také možnost výměny kabinového (pylového) filtru.